محل تبلیغات شما

پنجشنبه، 3 مهر 1399 / ساعت 02:02 بعد از ظهر

سلام به همه‎ ی دوستان عزیزززززز و گرامــــــــی  

امیدوارم که حال همتون خوب باشه 

خب . فکر کنم اوایل شهریور، تو یه پست موقت گفته بودم که یه سری حرفا هست که میخوام بهتون بگم ، نه ؟   اوکی !!  پس بدون این که وقت رو تلف کنیم بریم سر حرفامون ! 

--------------------------------------------

بسیار خب ! چیزی که امروز میخوام خیلی اساسی راجع بهش صحبت کنم ، راجع به فعالیت کردن من در این وبلاگ هست ! همونطور که میدونید ، من قبلا گفته بودم که وقتی دانشگاه تموم بشه و یه سری مسائل دیگه حل شه ، دوباره میام وبلاگ و به فعالیتم ادامه میدم.

و در حال حاضر .

دانشگاهم حدودا 2 ماهه که تموم شده  .

اون مشکلاتی هم که درگیرش بودیم، حل شده  .

خب ؟

پس آیا قراره به فعالیتم ادامه بدم ؟

جواب، همون جوابیه که آقای مفلیس خان داده بود :

یعنی جواب هم آره هست ، هم نههههه  !!

یعنی چی ؟

الان توضیح میدم .

1-  وضعیت کار و مشغولیتم به چه صورته ؟

از یه طرف، یه کار نیمه وقت دارم که مربوط به کارهای گرافیکی هست.  که تو دوران دانشجویی هم انجام میدادم و الانم ادامه میدم .

از اون ور با تموم شدن دانشگاهم که دیگه مهندس هستم و میتونم پروژه هایی رو تو این حوزه قبول کنم ، شروع کردم و این کار رو هم انجام میدم ! اینکار واقعا وقت گیره و وقتی یه پروژه انجام میدم ، یعنی در برابرش مسئولم و باید به موقع و درست ، کارو انجام بدم 

از یه طرفم ، به یه فعالیت دیگه هم تو حوزه دیگه علاقه دارم ! که دوست دارم جدی تر ادامه اش بدم و اگه وقت اضافه ای هم پیدا کنم ترجیح میدم وقتم رو صرف اون کنم ! چون برام مهمه و واقعا بهش علاقه دارم  و قراره در اون حوزه هم فعالیت داشته باشم

این سه تا فعالیت در کنار همدیگه ، واقعا جایی نمیذاره که بتونم این جا هم فعالیتم رو ادامه بدم !!   از یه طرف خیلی دوست داشتم که اینجا فعالیت کنم و پست بذارم، اما از طرفی کارای دیگه نمیذاره !

2- یعنی دیگه هییییچ وقت آزادی حتی 30 دقیقه 
         هم ندارم که بخوام فعالیتم رو ادامه بدم  ؟؟

اول از همه اینکه مطمئنا میدونید که من اهل گذاشتن پست های طولانی ام ! و دوست دارم مطالبی که میذارم جامع و خوب باشه ( معمولا چند پارت میشه ) ! و این کار مطمئنا بیشتر از خیلی بیشتر از نیم ساعت زمان میبره ! تا تایپ کنم و تصاویر بخصوص رو انتخاب کنم و آپلود کنم و .

ثانیا اینکه بله ، شاید بالاخره ( بخصوص 5 شنبه ها و جمعه ها ) یه وقت آزادی هم داشته باشم ، اما مسئله اینه که ترجیح میدم اون یکم فرصتی رو هم که دارم ، باز صرف اون سه تا فعالیتی کنم که بالاتر اشاره کردم ! چون تاجایی که بتونم دوست دارم تو حوزه هایی که فعالیت میکنم، قوی تر و بهتر باشم و کار بهتری ارائه بدم ! یعنی این وظیفمه یه جورایی !

3- پس سونیک چی ؟ دیگه سونیک فن نیستم ؟

چرا هستم ! کی گفته نیستم ؟!! 

اما مطمئنا میدونید که سونیک فن بودن و طرفدار بودن ، ربطی به این نداره که حتما مجبور باشید فعالیت کنید ! من هنوزم سونیک رو دوست دارم و طرفدارش هستم ، اما دیگه متاسفانه نمیتونم به عنوان یه بلاگر به کارم تو این زمینه ادامه بدم! 

خودتون خوب میدونید که تو این مدت هِی چندین بار اومدم وبلاگ و خواستم فعالیت کنم ! اما متاسفانه هر بار که میخوام جدیانه ادامه بدم ، اون یکی فعالیتهام نمیذاره که در اینجا هم به فعالیت ادامه بدم!

4-  پس اگه دیگه نمیتونم فعالیت کنم ،
         منظورم از جوابِ هم آره و هم نه چی بود ؟

وقتی گفتم هم آره و هم نه ، منظورم این بود که به فعالیتم قرار نیست به طور پیوسته و جدیانه ادامه بدم ! اما از طرفی ممکنه یه زمانی مثلا یه بازی یا خبر خیلی مهمی درمورد سونیک بیاد، و  منم دوست داشته باشم که حرفم رو به عنوان یه طرفدار پروپاقرص و قدیمی سونیک بگم !

پس ممکنه گاهی بیام وبلاگ و خیلی کوتاه حرف دلم یا نظرم رو درمورد یه سری مسائل بنویسم (فقط به عنوان یه سونیک فن ! نه به عنوان یه بلاگر که وظیفم پست گذاشتن و  ارائه محتوا باشه !! نه !)

بنابراین ممکنه مثلا من تا چندین ماه یا حتی یک سال نباشم ! اما یهو یه زمانی که وقت آزاد داشته باشم ، بیام و حرف دلم رو درمورد بازی یا یه خبر جدیدی بنویسم ! ولی این دیگه به معنای ادامه دادن فعالیت جدی یا ارائه ‎ی محتوا نیست! این دو تا با هم فرق داره . 

5-  پس دیگه  از من انتظار فعالیت جدی 
           و پست گذاشتن تو وبلاگ نداشته باشید ؟

بله متاسفانه ! همون طور که گفتم دیگه قرار نیست مثل اوایل، فعالیت پیوسته و جدی داشته باشم ! فقط ممکنه هر از گاهی بیام و یه صحبت کوچیک تو وبلاگ کنم و برم ! و احتمالا هر چند ماه یه بار ، یا سال به سال اینکارو انجام بدم !

و دقیقا برای همین هم هست که نظرات وبلاگ رو بستم ! چون به نظر خودم خیلی مسخرست که شما یه نظری تو وبلاگ بذارید و چندین ماه یا یک سال ، منتظر تایید شدنش باشید! خودم واقعا شرمنده میشم وقتی اینکار رو بخوام انجام بدم  ( و قبلا هم اتفاق افتاده و واقعا این مسئله رو هیچ وقت دوست نداشتم و همیشه اذیتم میکرد ) 

6-  مشکل فقط نبود وقت آزاد و تایمه ؟ 
           یا مسائل دیگه هم هست که نخوام ادامه بدم ؟

تقریبا میشه گفت آره!

بیشترین مشکلم، نبودن وقت آزاده

ولی بعد اون شاید، انگیزه هم هست !

این نداشتنِ انگیزه به چند طرف برمیگرده! هم خود فندوم سونیک در ایران، هم کمبود طرفدارانش در ایران، هم خود بازی های سونیک که دیگه پیشرفت قابل ملاحظه ای ندارن و امیدم رو نسبت بهش از دست دادم !

الف) راجع به فندوم که خب میدونید ( یا شاید هم مثل من که سالها نمیدونستم، ندونید! ) ولی من بعدها فهمیدم که تو فندوم ما، اتحاد و حمایت درست و حسابی از همدیگه وجود نداره و این واقعا بده ! خیلی خیلی بده ! 

ب) راجع به کمبود طرفدارانش هم که خب دیگه لازم نیست چیزی بگم! (یا مثلا میدونید که تو ایران بعضیها اگه بخوان یه گیمر رو مسخره کنن، میگن برو سونیک بازیتو بکن! یعنی برداشت خیلی از گیمرها و غیر گیمرها تو ایران از سونیک، یه همچین چیز مسخره ایه) 

ج) بازی های جدید سونیک هم مثل سونیک فورسز و تیم سونیک ریسینگ، خودش گویای همه چیزه ! سونیک تیم رسما تو این سالها چندان کار مفیدی نکرده، جز اینکه طرفداران سونیک رو به ناامیدی کشونده. 

7-  حرف دیگه ای هست که بگم ؟

نه هیچ حرفی نیست ! فکر میکنم هرچیزی که باید راجع به فعالیت کردنم میگفتم رو گفته باشم. دوست داشتم که این حرفها رو بگم تا بالاخره تکلیف دوستانی که میان به وبلاگ، روشن بشه و بدونید که بالاخره خب قراره در آینده، این وبلاگ چطور پیش بره .

برای همتون آرزوی موفقیت، شادی و سلامتی دارم 

تا بعد ، خدانگهداررررر 

سکانس جدید از فیلم سونیک با عنوان this one is cute

پروژه ی جدید!!! ( مربوط به فیلم سونیک 2020 )

تیتر بعضی از موضوعات

هم ,یه ,  ,رو ,، ,سونیک ,    ,ادامه بدم ,کنم و ,عنوان یه ,دوست دارم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Barbara's notes خرید محصولات کیف کفش نیم بوت ساق دار زنانه مردانه CAT کاترپیلار 2021 وبلاگ کلامو BLΛƆKPIИK حسابداری AC30 و حسابر30، پایان نامه، از هنرستان تا دانشگاه امور فرهنگی ودینی Lady miraculous آشپزخونه 20 David's site « فــــلـــــق » falag.mihanblog.com