محل تبلیغات شما

جمعه، 23 خرداد 99 

سلام به تمام دوستان عزیز سونیکی ، که اصلا حضور ندارن 

من امروز گفتم ظاهرا یه مشکلی فنی ای پیش اومده که :

1_ باعث شده خیلی از کامنتهای وب حذف شه!! مثلا پستی که 1000 تا کامنت داشت شد 300 تا !! و اونی که قبلا 300 تا کامنت داشته شده 30 تا! 

2_ بعضی از دوستان (طی مدتی که حضور نداشتم) وکامنت گذاشته بودن، الان کامنتشون به من نشون داده نمیشه!! در حال حاضر تو وب میزنه که 22 تا کامنت تایید نشده وجود داره ولی اون 22 تا کامنت شما رو بهم نشون نمیده و میگه نظری وجود ندارد!!! 

حالا من فکر کنم گرفتم مشکل چی هست!! 

مشکل همین شکلک هایی بوده که الان ازشون استفاده کردم!! مثل این : 

یعنی چی؟ یعنی اینکه بنا به دلایل نامعلومی، ظاهرا کامنتهایی که قبلا دوستان گذاشته بودن تو پستها و من ثبتشون کرده بودم، چون تو اون کامنتها شکلک هایی مثل  یا  یا حالا هرچی استفاده کرده بودین اون کامنتهاتون حذف شده!!! الان اگه دقت کنین هیچ کدوم از کامنتهای دوستان تو وب که باقی مونده ، شکلک نداره! 

و اینکه اون کامنتهایی هم که من هنوز ثبت نکرده بودم و ندیده بودم ( به اصطلاح تو لیست انتظار بوده)، بازم چون شکلک به کار برده بودین، کامنتتون رو بهم نشون نمیده!! من فقط الان میدونم که 22 تا کامنت رو ندیدم ولی اینکه چی نوشتین و چی بوده رو بهم نسون نمیده، میگه کامنتی وجود نداره!! ( یعنی یه جورایی حذف شده یا نمیدونم چی شده.)!!

حالا یا الان مشکل حل میشه و اون کامنتهایی که حذف شده برمیگرده و اون 22 تا کامنت رو هم نشون میده یا اینکه نه! اوضاع همینجوری میمونه! امیدوارم که این مشکل هرچه زودتر حل شه!! از اون ور هم که بعضی کمیک های طولانی تو وبلاگ حذف شده!! و هنوز دلیلش رو نمیدونم!! ( احتمالا به خاطر بعضی از محدودیتها) 

سکانس جدید از فیلم سونیک با عنوان this one is cute

پروژه ی جدید!!! ( مربوط به فیلم سونیک 2020 )

تیتر بعضی از موضوعات

اون ,کامنت ,رو ,تو ,حذف ,الان ,تا کامنت ,22 تا ,حذف شده ,رو بهم ,که 22

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مَـــن مینویـــسم طــُـــ فقــط بخوان #کتاب ؛ یار خوش بیان netgoldlinkmi hongpusbadcport پونی کافه طب سنتی وایرانی ღزندگـــــــــــــــــی جریان دارد ღ romsbilimpo enininen آسمان همیشه آبیست