محل تبلیغات شما

سوال :
چرا برای سونیک ، دخترهای بیشتری در نظر گرفته شده ؟
چرا بیشتر دخترهای بازی عاشق سونیک اند
( ایمی ، الیز ، بلیز و . )؟
ولی چرا شدو و سیلور اینهمه عاشق ندارن ؟! چرا زوج تاییدی کمتری دارن ( یا اصلا ندارن ؟)

پاسخ : اتفاقا سوال خوبی بود :)

قطعا در اینجا کسی انتظار نداره که من بگم ، چون سونیک خوشتیپ تره ؟

بگذریم . پاسخ اینه :

برای اینکه سونیک شخصیت اصلیه !!
پس بذارید بحث رو یه کم تخصصی تر کنم !!
ببینید ، این تراژدی و اصول بازی سازهاست !!

مردم جهان ، کل مردم جهان ، اصولا موارد عشق و عاشقی رو دوست دارن !! همه ما !! پیر و جوون و ایرانی و خارجی !! کسی نیست که بگه من از صحنه های رمانتیک یا عشق بدم میاد !! واقعیتش!
مردم همیشه حتی در کتاب خوانی و فیلم و سریال دیدن ، بیشتر میرن سراغ عاشقانه هاش ! همیشه اون فیلم و سریال و کتابهایی که در اون ، کم و بیش صحنه ی عاشقانه باشه مردم بیشتر میپسندند !! چون از خشکی و بی حالی در میاد !! چون احساسات مردم رو ، چه میخواد شخصیت کارتونی باشه ، چه میخواد یه آدم واقعی(بازیگر) باشه ، بر می انگیزه !

حالا بازی سازان هم همینطورند !! معمولا یه سری چالش های عشقی و بحثهای عشقی راه میندازن ، تا مردم رو جذب بکنند و یه عده ، به خاطر مسائل عشق و عاشقی برن سمت بازی و یا اینکه حداقل یه عده ، به خاطر اینکه مثلا ببین آیا روزی سونیک عاشق ایمی میشه یا نه ، بازی های سونیک رو سالها دنبال کنن !!

این عشق و عاشقی خودش یه مساله ی فوق العاده مهم برای جذب مخاطبه !! در هر کشور و در هر مملکتی هم همینطوره !!  خود شما همین الان میتونید برید ، تعداد نظراتی که به پستهای زوج سونیکی اومده رو با تعداد نظراتی که به بحث canon اومده مقایسه کنید !! 5 برابر حداقلش بیشتر نظر اومده !!

درحالیکه بحث canon خیلی بهتر و سختتر و مهم تر از زوجه !! خیلی !! ولی مردم بیشتر جذب اینطور چیزها میشن !! نه اینکه بگم عیب داره ! خود منم همینطورم !! همه همینطورن !! همه احساسات رو بیشتر از منطق( canon) دوست دارن !! برای همینم اگر بخواهند که بازی ای موفق باشه ، یکی از راههای موفق شدن در این راه ، قراردادن مسائل عشق و عاشقیه !!

حالا جا داره من یه خاطره هم بگم . بحث عاشقی شد !

من چند وقت پیش رفتم به انتشارات و با ناشری درمورد چاپ کتاب صحبت کردم ( یه کتاب علمی میخواستم چاپ کنم ، نصفه ترجمه کرده بودم) رفتم که اول مشاوره بگیرم در مورد کتاب ! میدونید ناشرش بهم چی گفت ؟

گفت که کلا بیخیال چاپ کتابهای علمی و سخت بشو !!
من :
ناشر :
دوباره من : من رفتم بمیرم . ! XD

خلاصه برگشت گفت اگه میخوای پول دربیاری برو کتابهای عاشقانه یا درمورد اعتیاد یا داستانهای بچه گانه بنویس چون هرچه قدر علمی تر و سخت تر باشه ، فروش نمیره !! مردم چیزای خشک دوست ندارن و کمتر فروش میره و بیشتر ضرر میکنی . ( منم خلاصه ترسیدم بی خیال شدم چون اگه جلدهای کتاب کاملا به فروش نرسه ، پول که هیچی ، ضرر هم میکنم )

هرجا هم که برید درمورد چاپ کتاب این نصیحت رو اولش بهتون میکنن !!
پس این میشه که نتیجه میگیریم ، عشق و عاشقی ، کلا فاکتور مهمی در هر چیزیه !

حالا بریم سراغ پاسخ اصلی تر ! علت تفاوت زوجهای سونیک و سیلور و شدو

برای اینکار عموما شخصیتی رو در نظر میگیرن ، که بین مردم معروفتره و محبوبتره تا بیشتر اون مساله ی عشق و عاشقی در چشم مردم بیاد !! چطوری بگم ؟؟

الان مثلا سیلور !! اگر سیلور زوج داشته باشه و یا نداشته باشه ، خیلی مهم نیست ! عده ی زیادی اهمیت شاید بدهند ، ولی عده ی زیادی ککشون هم نمیگزه که اصلا عاشق شد یا نه نشد !

ولی سونیک چون معروفه ، و همه میشناسنش و بیشتر طرفدار داره ، میدونن که وقتی یکی مثل پرنسس الیز رو بیارن و زوج سونیک بشه ، همه چشم و گوششون رو تیز میکنند و به خاطر دیدن بوسه ی اونها هم که شده ، حمله میکنن و بازی رو میخرن تا ببین چی شد !!!

ولی اگر سیلور بره یه نفرو ببوسه XD ( خدا نکنه اون روز بیاد ! منم کلا بازیهای سونیک رو میبوسم میذارم کنار XD !) اینقدر اهمیت پیدا نمیکنه قطعا !! چون محبوبیت سونیک رو نداره !!! محبوب هست ، اما (( محبوبترین)) نیست !! پس روش زیاد سرمایه گذاری ( به اصطلاح فکر و وقت هدر نمیدن ) که براش دنبال زوج بگردن !!

در مورد شدو ، شدو هم من فکر میکنم ، خدایی جذابیتش به اینه که عاشق هیچکس نباشه و هیچ زوجی هم نداشته باشه !! یعنی اتفاقا چون عاشق هیچکس نمیشه و هیچ رابطه ی رمانتیکی نداره ، مردم عاشقش شدن !! و دنبالش میکنن تا ببینن این شدو ، بالاخره یه روزی میشه که با اون قلب شکسته و تنهاش عاشق یه دختر بشه ؟؟ همون طور که من منتظر چنین لحظه ای هستم !! اما یه طوری هم نیستم !!

چون میتونم درک کنم که جذابیتی که شدو داره فعلا به خاطر همین وضعیت فعلیشه !! من قول میدم و مطمئنم که اگر شدو یه روزی یه زوج پیدا بکنه ، مطمئنم ، که دیگه اون محبوبیت الان رو نداره !!یکیش خود من !! خود من هم باشم دیگه جذب شدو نمیشم !! چون یکی از چیزهایی که درموردش دوست دارم همین اخلاق سرد و روحیه ی شکسته و تنهاییشه !!

شدو جذابیتش به زوج نداشتنه !! خیلیها هستن که به همین خاطر همیشه تو ذهنشون برای شدو یه زوج در نظر میگیرن ( مثل ماریا خارپشت :/  . و. و.) و یه فن کرکتر به عنوان عشقش میسازن و سالهای سال منتظر میمونن تا ببینن بالاخره این نیمه ی گمشده ی شدو کیه ؟؟ که مطمئنا تا 100 سال دیگر هم هیچکس !! یعنی اگر من جای سونیک تیم بودم ، هیچکس رو زوج شدو نمیکردم !! چون فاتحه ی محبوبیت شدو رو بعدش باید بخونن !! قطططططعا !!!!

امیدوارم تونسته باشم منظورمو بفهمونم کلا !! اینا همشون تراژدیه !! پشت اینا کلی فکر و رمز و راز هست که چطوری مردم رو جذب بازیهاشون کنن !!

ولی کلا آخرش هم بگم ، این که در دنیای سونیک شخصیتهای رسمی ، هنوز کسی به کسی نرسیده ( بعضی دوستان میپرسند علت اینکه سونیک عاشق ایمی نیست چیه ؟ یا چرا به هم نمیرسن ؟) باور کنید این چیز خوبیه !!

میدونم که از نظر میل باطنی ، همه ی ما دوست داریم که ایمی به سونیک برسه ، هممون دلمون میخواد اون شدو دلشکسته یه عشق پیدا کنه خوشحال بشه ، منم دلم نمیخواد برای سیلور یه زوج تاییدی پیدا شه !! ( گفتم دلم نمیخواد دیگه XD ) ولی اینا هدف به خاطر اینه که بازیهای سونیک جریان پیدا کنه !

اگر سونیک به ایمی برسه ، ایمی به سونیک برسه ، شدو دلشکسته ی بدبخت تنها یه عشق پیدا بکنه ، دیگه بازیهای سونیک جذابیت الآن رو داشته نمیشن !! جذابیتش و اینکه خیلیها هنوز بعد اینهمه سال دنبال میکنن ، به خاطر همین چالشهای عشقی و همین نرسیدن هاست ! شاید میل باطنی مون نخواد ( به جز سیلور ! تاکید میکنم XD ) ولی باید قبول کنیم که از نظر اصولی اینکار بهتره !!

و ممنون از سوالتون ! عجیب نبود ! عالــــــــی بود

سکانس جدید از فیلم سونیک با عنوان this one is cute

پروژه ی جدید!!! ( مربوط به فیلم سونیک 2020 )

تیتر بعضی از موضوعات

، ,یه ,رو ,سونیک ,شدو ,هم ,عشق و ,به خاطر ,باشه ، ,و عاشقی ,که به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

gaodejura مشاور املاک ومسکن داریوش(شمال -بابل) yahgkafdhg sahfksh atantwenal dark reaustunachpu دنیای مدیا و اطلاعات Heather's receptions زندگی زیباست علم ودانش