محل تبلیغات شما

سلام رفقا ؛ چطورید ؟ 

خب بعد از مدتها که خبر چندانی نبود ! اما میدونید که درمورد سونیک قراره یه فیلمی منتشر بشه که تاریخ اکرانش 25 بهمن ماه هست . 

اینم تریلرو تی وی اسپاتی هست که احتمالا تا الآن دیدید ولی بازم میذارمشون ( اینی که میبینید کانال خودمه تو آپارات !! این یه کانال دیگه ام هست ، فکر نکنین از کانال یکی دیگه گذاشتم اینجا .  )

حالا قراره چی کار کنیم ؟! 

در یک اقدام کاملا جدید ، کاری که قراره انجام بدم اینه که وقتی فیلمش دراومد و کیفیت نسبتا خوبش اومد و تماشا کردم ، فیلم سونیک رو همراه با انیمیشن ( که نمادی از خودم ساختم و صحبت میکنم ) بررسی کنم  

یه چیزی توهمین مایه هایی که پایین تر میبینید ساختم  ( لطفا به صدایی که دارم یا هرچیز دیگه نخدید ها . اگه صدام مزخرفه دیگه خودتون به بزرگی خودتون ببخشید ، من واقعا از صدای خودمم راضی نیستم ولی چه کنم ؟ دست خودم که نبوده

البته من اگه اون انیمیشن رو بسازم اونجا ( یعنی تو پیج @movietaj ) قرار میدم ، چون مشخصه که حوزه اش بیشتر مربوط به اونه  ولی گفتم به هرحال مربوط به سونیک هم میشه و قراره که اولین انیمیشنم رو با سونیک شروع کنم پس اینجا هم بیام و بگم . 

البته خب میدونید که فیلمش هنوز اکران نشده و تازه وقتی اکران شه ، باید حدود چند هفته صبر کنیم تا یه کیفیت متوسطی ازش بیاد که قابل تماشا کردن باشه . و تازه بعد اون هم یه کم طول میکشه من انیمیشن درست کنم . ولی خب به هرحال دیگه .

خلاصه این خبری بود که خواستم بدم . بعدا که ساختمش بهتون اطلاع میدم که شما هم تماشا کنید .

آقااااااااااا . !!! ( فقط حواستون باشه که اگر فیلمش واقعا خوب نباشه یا ناامیدم کنه ، نمیتونم تو بررسی هام الکی بگم که فیلمش خوب بود و فلان .  میدونید که منظورم چیه ؟ دروغ بی دروغ !! من 9 سال همه چیز رو قشنگ گذاشتم کف دستتون ، الان هم لازم باشه همین کارو میکنم 

خب دیگه فعلا خداحافظ . من برم امتحانم رو بخونم که از 1 تا 5 بهمن امتحان دارم ! دعا کنید امتحانمو خوب بدم ، نیفتم که بیچاره شم  فعلا بااااااای   

سکانس جدید از فیلم سونیک با عنوان this one is cute

پروژه ی جدید!!! ( مربوط به فیلم سونیک 2020 )

تیتر بعضی از موضوعات

,iframe ,aparat ,} ,100% ,h ,    ,iframe aparat ,aparat embed ,h iframe ,} h ,iframe aparat embed ,aparat embed frame ,embed frame iframe ,frame iframe {position

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانش برای شما «دانلود رایگان پاورپوینت و تحقیق و پروژه» بلاگ علی کرمی پور cabersdachard پردهای زبرا گروه آموزشی شیمی استان کردستان ( گرووپی کیمیای پاریزگای کوردستان ) دنیای خاطرات شهریار./ pinringcomphe William's game خلوتگاه مطالب اینترنتی