محل تبلیغات شما

شنبه - 31 خرداد 1399 

سلام به تمامی طرفداران سونیکی عزیز 

خب همون طور که در جریان هستید ، من چند روز پیش در این وبلاگ گفتم که میخوام از اینجا برم و دیگه پشت سرمو نگاه نکنم و  برنگردم !  اما خب همون جور که دارید خودتون میبینید ، اومدم و پشت سرمو نگاه کردم !

حالا چرا ؟ 

علی رغم اینکه من تمام کامنتهای وبلاگ رو بسته بودم و آدرس ایمیل و سایر راه های ارتباطی روهم از وبلاگ برداشتم ، ولی بازم عده ای از دوستان ، اومدن به ایمیلم پیام دادن ( که احتمالا از قبل داشتید ) و عده ای هم اومدن به اون لینک بالای وبلاگ مراجعه کردن و از طریق صندوق پیام نظر گذاشتن  (که اون لینک رو پاکش کردم دیگه ! ) و تو این مدت از من خواسته بودین که برگردم و دوباره به فعالیتم ادامه بدم ! 

دوست نداشتم برگردم به این وبلاگ و دیگه ادامه بدم ! چون همونطور که گفتم ، دلیل خاصی برای برگشتن ، با توجه به اون شرایطی که تو پست قبل گفتم رو ندارم ! و بارها هم گفتم که تنها دلیلی که من ممکنه برگردم ، به خاطر دوستان عزیزم هست  ، نه چیز دیگه ای ! 

اما خب یه موضوعی هست که به نظرم بهتره توضیح بدم !

( البته زودتر میگفتم ،  ولی این چند روزه مشغول یه کار ترجمه بودم و فرصت نکردم بیام ! تا اینکه امروز وقتم آزادتره و اینا رو مینویسم ! )

واینکه کامنتهای وبلاگ هنوز بسته ست !! که احیانا اگه قرار باشه دیگه برنگردم ، الکی جای نظرات باز نباشه که بنویسید و منتظر تایید باشید .

برم سر اصل مطلب !!!

ظاهرا با وجود توضیحاتی که برای رفتنم داده بودم ، اما یه عده دچار سوء تفاهم شدن ! و ظاهرا هرکسی برداشت متفاوتی از رفتنم و دلیلِ رفتنم داشته 

یه عده از شما، با توجه به پیامهایی که در ایمیل یا از طریق صندوق پیام داده بودین، فکر کرده بودین که دلیل رفتن من از وبلاگ به خاطر :

1_توهین هایی بوده که به شخصیتهای سونیکی شده

2_ توهین هایی بوده که به من یا به وبلاگ شده 

3_ با نظرات نادرست و چرت و. مشکل داشتم 

4_ با شبکه های اجتماعی مشکل داشتم

5_  با یه عده ی خاص قهر کردم 

5_ و . و. و.

ولی باید بگم دلیل رفتن من ، اصلا هیچ کدوم از اینهایی که بعضیهاتون گفته بودین نبوده ! اینها هیچکدوم دلیلی برای رفتن من نمیشه چه الان چه هیچوقت ! پس بذارید سوء تفاهم رو برطرف کنم .

به قول استاد اسپیو: 
talk about a HUGE misunderstanding. 

بذارید بعضی چیزا رو براتون روشن کنم : 

1- راجع به توهین ها ( و یا کامنتهای هِیت یا mean )

آقا ، اینکه بیایید به شخصیتهای سونیکی توهین کنید یا به من یا به وبلاگ یا هرچی ، برای من هیچ اهمیتی نداره ! اونایی که خیلی قدیمی باشن اینو خوب میدونن ، و اونایی که نمیدونن پس بذارید خیلی واضح بگم : 

اولا من یک بچه کم سن و سال نیستم که بخواد با دوتا کامنت منفی و یا توهینِ بی دلیلِ طرف ، بهم بربخوره و زود ناراحت شم ! شاید فراموش کرده باشین اما من 23 سالمه ! ثانیا من سالهاست ( یعنی 11 ساله) که تو فضای اینترنت از نوجوونی دارم فعالیت میکنم (حتی قبل ساخت این وبلاگ) !  دیگه اونقدری فعالیت و تجربه تو این حوزه دارم که شنیدن نظرات مردم برام عادی شده و اهمیتی به کامنتهای بیخود یا منفی نمیدم . یعنی هرکس دیگه هم جای من بود همینطور میشد !

اگر قرار بود به خاطر نظرات منفی یا چرت و پرت بذارم برم، پس چرا این 9 سال که اینجا بودم نرفتم ؟ یعنی تو 9 سال ، هیچ کامنت منفی یا مخالفی نبوده ؟ صد البته که بوده !! ولی خب هیچوقت برام مهم نبوده حتی با اینکه نووجون بودم ! دیگه چه برسه الان که سنم بیشتره و تجربه ی بیشتری هم از فضای اینترنت دارم !

پس فکر کنم دیگه این مطلب واضح و بدیهی باشه که مشکل من اینجور چیزای بی اهمیت نیست  !

2_ راجع به قهر و مشکل با بعضی اشخاص خاص !!!

نمیدونم دیگه اینو از کجا در آوردید ! من با هیچ شخصی ، هیچ مشکل شخصی ای ندارم ! با هیچکس !!  مطمئن باشید اگر وجود داشت خیلی راحت تو وبلاگ میگفتم ! همون طور که 4 یا 5 سال پیش با شخصی به اسم شایان ، تو وبلاگ دائما بحث داشتیم و کمی هم به مشکل برخوردیم . که من حتی کامنتهای ایشون رو در وب میذاشتیم و عملا میگفتم که با ایشون مشکل دارم !! من اگه با کسی مشکل داشته باشم یا قهر باشم ، همه جا خیلی راحت اعلام میکنم و میگم ! ولی خدارو شکر الان با هیچکس مشکلی ندارم !

اگه کسی با من مشکل داشته باشه، این دیگه مشکل خودشه  ولی من با کسی مشکل ندارم ! 

وقتی من گفتم دوست ندارم تو این محیط و با بعضی اشخاص فعالیت کنم ، منظورم اشاره به شخص خاصی نبود ! بلکه منظورم یک عده یا قشر بزرگتری هستند که بین همدیگه ، اختلاف میندازند ! و من بدم میاد از اینکه یه عده بخوان الکی ، به همدیگه حمله کنن ! بنابراین مشکل من یک شخص خاص نیست ! بلکه یک عقیده یا یک دسته ی بزرگتر هست! 

حرف آخر!! 

دلیل اینکه من رفتم و نخواستم ادامه بدم ، مشکل شخصی با بقیه ، یا نظرات و بحثهای مردم نیست ! چون اینجور چیزا همیشه تو این 9 سال وجود داشته و با این وجود ، من این همه سال ادامه دادم ! چیزی که باعث شد نخوام ادامه بدم ، مشکل فراتری هست که در پایه وجود داره و چیزیه که من نمیتونم تغییرش بدم ! 

وقتی یه عده با یه عده مشکل دارن و وقتی یه عده سعی دارن دیگران رو از بقیه جدا کنن ، کارشون باعث چند دستگی ، کدورت یا سوء تفاهم بین همدیگه میشه ! و متاسفانه من نمیتونم این وسط کاری کنم و مشکل رو حل کنم ! حتی اگه مشکل از جانب من نباشه ! و وقتی نتونم این مشکلی که از پایه و اساس وجود داره رو حل کنم ، پس بهتره که کنار بکشم !

من که با هیچکس و هیچ چیز و هیچ کرکتری و هیچ مسئله ای مشکل ندارم !! تنها چیزی که باهاش مشکل دارم اینه که بقیه خودشون مشکل داشته باشن و بخوان من رو هم الکی قاطی مسائل کنن ! منم حوصله ی بحثهای الکی و اضافه سر چیزای بیهوده رو ندارم ، نمیخوام بیخود قاطی مسائل اضافه شم ! 

راجع به برگشتن و برنگشتنم نمیدونم هنوز ! با این وضعیتی که تو فندوم هست یه جورایی دوست ندارم ادامه  بدم! از طرفی یه پروژه ی جدید دارم که باید کار با یه نرم افزار جدید رو یاد بگیرم . بنابراین تا یه مدتی برام پست گذاشتن سخته ولی اگه تونستم ، شاید پست گذاشتم ! شاید !

همین دیگه . حرفایی که باید میزدمو زدم  

peace 

سکانس جدید از فیلم سونیک با عنوان this one is cute

پروژه ی جدید!!! ( مربوط به فیلم سونیک 2020 )

تیتر بعضی از موضوعات

، ,مشکل ,رو ,یه ,وبلاگ ,تو ,یه عده ,ادامه بدم ,تو این ,با یه ,رفتن من

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Marjorie's page woolderslingco Micheal's page سه شهید . enpeamesgest پست جــღــاودانهـ temrebungti tevicati وبلاگ دبیرستان شهید آهنگری ناحیه دو ارومیه [رضاغیبی]