محل تبلیغات شما

سلام به همه ی طرفداران سونیک 
 خب همون طور که میدونید، روز جمعه 23 خرداد، گفتم که قراره دوباره فعالیتم روآغاز کنم و شروع کنم به گذاشتن مطلب ( در وبلاگ و اینستاگرام، تلگرام و.)

بنابه درخواست ها زیادی که از طرف دوستان برای بازگشت به وبلاگ داشتم ، وهمچنین به این علت که از طرفی دانشگاهم رو به اتمام هست وکمی از مشغله هام کمتر میشه ، تصمیم گرفته بودم که دوباره به فعالیتم ادامه بدم.

اما . 

متاسفانه یا بهتره بگم خوشبختانه ، این دو روزه با برگشتنم متوجه چیزی شدم ، که طی این مدت طولانی که نبودم ، ازش بی خبر بودم !! بی خبر از چی ؟! بی خبر از اینکه اوضاع فندوم سونیک در ایران خیییلی بدتر از اون حرفاست که آدم میتونه فکرش رو بکنه ! 

چرا باید اوضاع طرافداران سونیک در ایران طوری باشه که وقتی من برمیگردم ، تا حالا 10 نفر اومدن تو بلاگ کامنت خصوصی گذاشتن یا تو ایمیلم گفتن که : دلارام مراقب باش نیای تلگرام !! تو گروهِ بچه های سونیک نرو !!  چرا ؟ چون یه عده اتحادی ها و اتکرها ممکنه بیان تو گروه و کانال و همه چی رو بهم بریزن یا بحث راه بندازن و . ! بعضی ها بهم گفتن که این اتفاق رو قبلا تجربه کردن و باعث دردسر شده . 

آخه مگه مهد کودکه یا میدون جنگه ؟ که به خاطر 4 تا شخصیت سونیکی که حتی واقعی نیستن ، بخواییم بزنیم تو سرو کله ی همدیگه ، زیر آب همدیگه رو بزنیم ، یا به هم بی احترامی کنیم یا چه میدونم هرکار مسخره ی دیگه !طرف میاد یه جوری به شخصیتهای سونیکی فحش ناموسی میده یا برعکس متعصبانه دفاع میکنه که انگار یه آدم واقعیه !  بابا به خدا حتی طرف آدم واقعی هم باشه ، فحش ناموسی دادن یا متعصبانه دفاع کردن ازش درست نیست ! دیگه چی برسه به .

متاسفانه گاهی ما عادت داریم که انجام کار مورد علاقه رو با انجام وظیفه اشتباه میگیریم ( به خودمون اجازه میدیم که به شخصی که از روی وظیفه کاری رو نمیکنه، گستاخی کنیم یا بهش دستور بدیم  !)

متاسفانه بعضی از ما هنوز نمیتونیم با وجود داشتن علایق و عقاید متفاوت ، همدیگه رو درک کنیم ( کافیه بگی از یه زوجی یا یه شخصیتی خوشت نمیاد ، طرف یا میاد توهین میکنه یا میگه اصلا حق نداری حرف بزنی  )!

متاسفانه بعضی از ما هنوز یاد نگرفتیم که به جای اینکه زیر آب همدیگه رو بزنیم ، سعی کنیم باهم کنار بیاییم و خودمون رو بهتر کنیم .

قبل اینکه سونیک فن باشیم ، یاد نگرفتیم که فن بودن ، فقط دفاع کردن از شخصیت مورد علاقت و فحاشی به شخصیتی که دوست نداری نیست ! فن بودن ، خیلی فراتر از این حرفهاست .

و . و.

من یه سونیک فن ام ، با سونیک و بازیهاش یه دنیا خاطره دارم ! از وقتی به دنیا اومدم با سونیک آشنا شدم ،  تو این سالهای سال سونیک یه بخش بزرگی از خاطرات و زندگی من شده !

من به سونیک فن بودنم و حمایت کردنم، ادامه خواهم داد! نه به خاطر اینکه چیزی به دست بیارم ( فالوور ، پول تبلیغات ، شهرت بین چند نفر، .) ! نه به خاطر اینکه احتیاج به چیزی داشته باشم ! بلکه به خاطر اینکه سونیک رو واقعا دوست دارم !

پس ادامه میدم ولی نه اینجا . نه تو این فندوم ! نه بین برخی از افراد !

و قرار نیست به خاطر سونیک فن بودنم و کاری که دارم از روی علاقه انجامش میدم ، شرایط نامناسب فندوم رو بپذریم و یا مجبور باشم برخی اشخاص رو تحمل کنم که هنوز نمیتونن از همدیگه حمایت کنن و به عقاید هم احترام بذارن !! ببخشید ولی نه . من هیچ احتیاجی ندارم که بخوام تحت اینجور شرایط فعالیت کنم! 

تنها و با ارزش ترین چیزی که در این 9 سال به دست آورم ، خاطرات خوب و حمایت برخی از دوستان عزیز بوده که مسلما هیچوقت فراموششون نخواهم کرد  ! همین که بدونم حتی یک نفر ، با اومدن به این وبلاگ با سونیک بیشتر آشنا میشه یا میتونه از برخی مطالبش استفاده کنه برای من کافیه .

و از افرادی که شاید هنوزدوست داشتن که ادامه بدم  و تو این دو روز حمایتم کردن، عذرخواهی میکنم ! اما جای من اینجا نیست! بنابراین خیلی راحت میرم و دیگه هم برنمیگردم ! چون به چیزی احتیاج ندارم که بخوام تحت هر شرایطی ، تو این طور محیطی که قبلولش ندارم فعالیت کنم ! 

دلم برای همتون تنگ میشه  

خدانگهدار  

سکانس جدید از فیلم سونیک با عنوان this one is cute

پروژه ی جدید!!! ( مربوط به فیلم سونیک 2020 )

تیتر بعضی از موضوعات

، ,رو ,سونیک ,تو ,یه ,فن ,به خاطر ,تو این ,سونیک فن ,بی خبر ,با سونیک

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کارآفرینی در یک نگاه aliabdi67@ وب سایت شخصی مجتبی صادقی Reinaldo's collection tabesinpe گرافیک معاصر (معاصرگراف) litmukyka مجاهد مشاهیر و شخصیت های دزفول دیزل ژنراتور ریان پیشرو kaj770