محل تبلیغات شما

شنبه 14 تیر ، ساعت 19

با سلام خدمت تمامی دوستان سونیکی 

خب ! امروز با خودم فکر کردم ، گفتم قبل اینکه روزهای بعد بخوام پستی قرار بدم ( راجع به زوجهای سونیکی یا حالا هرچی . ) یه نظر سنجی قرار بدم تو وبلاگ که در اون شرکت کنین !! 

چرا این نظر سنجی مهمه ؟! چون میتونم بهتر تصمیم بگیرم که چه نوع پستی قرار بدم یا بفهمم که اکثرِ شما ، چه نوع مطالبی رو دوست دارید ! یا مثلا اگه بخوام زوج های سونیکی رو بررسی کنم ، تعدادشون زیاده ! من نمیتونم تصمیم بگیرم اول کدوم زوج رو بررسی کنم  پس نظر شما ، روی تصمیم من و پست هایی که در آینده میذارم تاثیر گذاره 

این پرسشنامه 17 سوال گزینه ای داره و یکیش مرتب کردنیه ! و یه مدت همین جا هست ، تا یک عده از دوستان بتونن بیینن و رای خودشون رو بدن ! و بعد از چند روز ، من نتایج رو تو وبلاگ اعلام میکنم  ! پس یادتون نره که حتما نظرتون رو ثبت کنید چون روی فعالیت من تاثیر گذار خواهد بود .

ممنون از همگی و کسانی که وقت میذارید و توی این پرسشنامه شرکت میکنین  اسم یا اطلاعات  دیگه هم لازم نداره برای شرکت کردن وارد کنید ، فقط آخرش نتایج نشون داده میشه ( مثل خیلی از نظرسنجی های دیگه ) راستی آخر نظرسنجی حتما روی گزینه ی "ادامه" و بعد "ارسال" کلیک کنید! وگرنه رای شما ثبت نمیشه

برای شروع نظر سنجی ، روی نوشته ی زیر کلیک کنید 

نظرسنجی

سکانس جدید از فیلم سونیک با عنوان this one is cute

پروژه ی جدید!!! ( مربوط به فیلم سونیک 2020 )

تیتر بعضی از موضوعات

، ,رو ,روی ,سنجی ,شرکت ,تصمیم ,نظر سنجی ,قرار بدم ,پستی قرار ,رو بررسی ,که در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

همسفران نمایندگی حر Cherelle's style اخبار و داستان های میراکلس نچرال فرش خوشبو کننده لهستانی Sharon's game ressbanampe liboxdeni unbegire نمایندگی مجاز تعمیرات پاکشوما،ارج،آبسال شوخیه مگه