محل تبلیغات شما
یکشنبه 15 تیر، ساعت 19

خخخخخخب !! 
 دوستان همچنان در حال رای دادن هستن تو ساعت های مختلف! خلاصه یکی دو روز دیگه ببینیم نتایج ، چی از آب درمیاد !

حالا تا نتایج بخواد کاملا مشخص شه و ببینیم چیکار بکنیم و چیکار نکنیم ، من رفتم یه جاسوسی کوچیک کردم ببینم اوضاع چه خبره .  دیدم این بیگ و چارمی بیچاره هنوز بعد گذشت تقریبا 24 ساعت ، هیچی رای نیاوردن از جانب شما !! وات دِ فـ . هِل !! 

من هنوز رای خودم رو ندادم ، منتظرم نظرسنجی یکی دو روز دیگه تموم شه و بیشتر دوستان رای شون رو بدن ، آخر سر منم رای خودمو لحاظ کنم ! و فکر کنم با این وضعیت ، من آخرش برم به این بیگ و چارمی یه رای بدم لااقل اوضاعشون اینجوری باقی نمونه ! زشته !!

شدو و سونیک هم که هیچ !! همیشه در حال رقابت تنگاتنگ هستند حتی در نظرسنجی ما  !!

وبلاگ منم که هیچکس از اون اولِ اول نمیشناسه  بیشتر شما تا اینجا وبلاگم رو از 3 یا 4 سال پیش میشناختین ! بذار ببینیم کسی پیدا میشه این یکی دو روزه که وبلاگم رو از اول بشناسه ! بعید میدونم . اگر هم چنین کسی یافت بشه باید حتما ازش بخواییم که اعلام حضور کنه 

تا اینجا فعلا بیشترتون با پست بیوگرافی و کیمک و بعدش تصاویر و ویدیهای فان موافق بودید ! حالا ببینیم آخرش چی میشه  ما بقی سوالات رو هم یکم صبر کنیم تا همه بتونن رای خودشون رو بدن و درنهایت نتیجه نهایی رو بذاریم تو وبلاگ ببینیم چه رای هایی دادین .

سکانس جدید از فیلم سونیک با عنوان this one is cute

پروژه ی جدید!!! ( مربوط به فیلم سونیک 2020 )

تیتر بعضی از موضوعات

رای ,رو ,، ,ببینیم ,یکی ,ساعت ,یکی دو ,یه جاسوسی ,جاسوسی کوچیک ,روز دیگه ,این بیگ

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بزرگترین مجله درمانی بیماری های نشیمنگاهی citderbsarab لوله بازکنی و تخلیه چاه فروش انواع لوله بتنی،لوله پلیکا،لوله کاروگیت و ... داغ عشق نوین آذرخش تولید محتوای آموزشی و بازی شرکت ابداع سازه دانلود سریال سوپرنچرال با چهارده معصوم (ع)