محل تبلیغات شما

سلام به همه ی طرفداران سونیک 
 خب همون طور که میدونید، روز جمعه 23 خرداد، گفتم که قراره دوباره فعالیتم روآغاز کنم و شروع کنم به گذاشتن مطلب ( در وبلاگ و اینستاگرام، تلگرام و.)

بنابه درخواست ها زیادی که از طرف دوستان برای بازگشت به وبلاگ داشتم ، وهمچنین به این علت که از طرفی دانشگاهم رو به اتمام هست وکمی از مشغله هام کمتر میشه ، تصمیم گرفته بودم که دوباره به فعالیتم ادامه بدم.

اما . 

متاسفانه یا بهتره بگم خوشبختانه ، این دو روزه با برگشتنم متوجه چیزی شدم ، که طی این مدت طولانی که نبودم ، ازش بی خبر بودم !! بی خبر از چی ؟! بی خبر از اینکه اوضاع فندوم سونیک در ایران خیییلی بدتر از اون حرفاست که آدم میتونه فکرش رو بکنه ! 

چرا باید اوضاع طرافداران سونیک در ایران طوری باشه که وقتی من برمیگردم ، تا حالا 10 نفر اومدن تو بلاگ کامنت خصوصی گذاشتن یا تو ایمیلم گفتن که : دلارام مراقب باش نیای تلگرام !! تو گروهِ بچه های سونیک نرو !!  چرا ؟ چون یه عده اتحادی ها و اتکرها ممکنه بیان تو گروه و کانال و همه چی رو بهم بریزن یا بحث راه بندازن و . ! بعضی ها بهم گفتن که این اتفاق رو قبلا تجربه کردن و باعث دردسر شده . 

آخه مگه مهد کودکه یا میدون جنگه ؟ که به خاطر 4 تا شخصیت سونیکی که حتی واقعی نیستن ، بخواییم بزنیم تو سرو کله ی همدیگه ، زیر آب همدیگه رو بزنیم ، یا به هم بی احترامی کنیم یا چه میدونم هرکار مسخره ی دیگه !طرف میاد یه جوری به شخصیتهای سونیکی فحش ناموسی میده یا برعکس متعصبانه دفاع میکنه که انگار یه آدم واقعیه !  بابا به خدا حتی طرف آدم واقعی هم باشه ، فحش ناموسی دادن یا متعصبانه دفاع کردن ازش درست نیست ! دیگه چی برسه به .

متاسفانه گاهی ما عادت داریم که انجام کار مورد علاقه رو با انجام وظیفه اشتباه میگیریم ( به خودمون اجازه میدیم که به شخصی که از روی وظیفه کاری رو نمیکنه، گستاخی کنیم یا بهش دستور بدیم  !)

متاسفانه بعضی از ما هنوز نمیتونیم با وجود داشتن علایق و عقاید متفاوت ، همدیگه رو درک کنیم ( کافیه بگی از یه زوجی یا یه شخصیتی خوشت نمیاد ، طرف یا میاد توهین میکنه یا میگه اصلا حق نداری حرف بزنی  )!

متاسفانه بعضی از ما هنوز یاد نگرفتیم که به جای اینکه زیر آب همدیگه رو بزنیم ، سعی کنیم باهم کنار بیاییم و خودمون رو بهتر کنیم .

قبل اینکه سونیک فن باشیم ، یاد نگرفتیم که فن بودن ، فقط دفاع کردن از شخصیت مورد علاقت و فحاشی به شخصیتی که دوست نداری نیست ! فن بودن ، خیلی فراتر از این حرفهاست .

و . و.

من یه سونیک فن ام ، با سونیک و بازیهاش یه دنیا خاطره دارم ! از وقتی به دنیا اومدم با سونیک آشنا شدم ،  تو این سالهای سال سونیک یه بخش بزرگی از خاطرات و زندگی من شده !

من به سونیک فن بودنم و حمایت کردنم، ادامه خواهم داد! نه به خاطر اینکه چیزی به دست بیارم ( فالوور ، پول تبلیغات ، شهرت بین چند نفر، .) ! نه به خاطر اینکه احتیاج به چیزی داشته باشم ! بلکه به خاطر اینکه سونیک رو واقعا دوست دارم !

پس ادامه میدم ولی نه اینجا . نه تو این فندوم ! نه بین برخی از افراد !

و قرار نیست به خاطر سونیک فن بودنم و کاری که دارم از روی علاقه انجامش میدم ، شرایط نامناسب فندوم رو بپذریم و یا مجبور باشم برخی اشخاص رو تحمل کنم که هنوز نمیتونن از همدیگه حمایت کنن و به عقاید هم احترام بذارن !! ببخشید ولی نه . من هیچ احتیاجی ندارم که بخوام تحت اینجور شرایط فعالیت کنم! 

تنها و با ارزش ترین چیزی که در این 9 سال به دست آورم ، خاطرات خوب و حمایت برخی از دوستان عزیز بوده که مسلما هیچوقت فراموششون نخواهم کرد  ! همین که بدونم حتی یک نفر ، با اومدن به این وبلاگ با سونیک بیشتر آشنا میشه یا میتونه از برخی مطالبش استفاده کنه برای من کافیه .

و از افرادی که شاید هنوزدوست داشتن که ادامه بدم  و تو این دو روز حمایتم کردن، عذرخواهی میکنم ! اما جای من اینجا نیست! بنابراین خیلی راحت میرم و دیگه هم برنمیگردم ! چون به چیزی احتیاج ندارم که بخوام تحت هر شرایطی ، تو این طور محیطی که قبلولش ندارم فعالیت کنم ! 

دلم برای همتون تنگ میشه  

خدانگهدار  

سکانس جدید از فیلم سونیک با عنوان this one is cute

پروژه ی جدید!!! ( مربوط به فیلم سونیک 2020 )

تیتر بعضی از موضوعات

، ,رو ,سونیک ,تو ,یه ,فن ,به خاطر ,تو این ,سونیک فن ,بی خبر ,با سونیک

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون آئین نامه راهنمائی و رانندگی و شهری بهمراه فیلم آموزش رانندگی به فارسی خرید محصولات خاص:قاب گوشی تیشرت اسکارف لوازم جانبیps4 چاقو دستبند و... azutalan trotbiemertio سبیل موزیک M&MSUBTITLE brotrironke مشاوره روانشناسی وب وان اس ام اس لاستیک فروشی داودآبادی