محل تبلیغات شما

آقا حمید ، شما یه سوال پرسیدی اما خصوصی بود ! من که نمیتونم به سوالات خصوصی جواب بدم ! امکانش نیست !  بعد اگه جواب ندم ، از اون ور میگید چرا جواب ندادی ؟ 

حالا نمیدونم بچه ها دستشون میخوره یا چی ، اما چندین بار شده که یه عده نظر خصوصی میفرستادن بعد که نمیتونستم جواب بدم ، میومدن فحش میدادن که چرا جوابمو نمیدی ! آه ، اینم یه نمونه اش :

آره خلاصه تا دلتون بخواد پره از این نظرات خصوصی که سوال میپرسن ! بعضیهاشون هم وقتی میبینن جواب ندادم ، میان به من فحش میدن یا کینه به دل میگیرن !  البته اینطور چیزا تو این سالها سر مسائل دیگه هم پیش اومده ، که آخرش هم بی دلیل ما شدیم آدم بَده  دیگه عادت کردیم .!

خب سوالتون این بود که آیا سونیک میتونه مفلیس رو نابود کنه ؟

جواب نه هست !  سونیک نمیتونه همینجوری صرفا به خاطر داشتن سرعت زیاد متوقفش کنه ! چون مفلیس خیییلی خیییلی خفن تر از این حرفاست که بخواد به سادگی بمیره و اگه بازی سونیک 06 رو تا آخر انجام داده باشید میبینید .

اول اینکه فعلا سونیک رو درحالی که داشت با الیز قدم (های عاشقانه) میزد ، مفلیس موفق شد بکُشتش  و بعدش هم با اینکه شدو، حلقه ها ( محدود کننده ها ) رو در آورد یا قبلش خواست اون رو مهر و موم کنه ، موفق نشد جلوشو بگیره . 

بعد ، مفلیس یه قدرت های خفنی داره که نگو اصلا ! خود dark manipulation به تنهایی قدرت کمی نیست! باید برید راجع بهش تحقیق کنید که چه توانایی هایی میتونه با این قدرت داشته باشه ! روی این لینک پایین کلیک کنید میتونید راجع بهش بخونید ( متنش انگلیسیه ) :

بعد حالا بماند که کنارش قدرت سفر در زمان ، انرژی پروجکشن و نامیرایی و . قدرتهای دیگه هم داره ! 

خلاصه که آره ! شکست دادنش به همین راحتی ها نیست!! تو بازی sonic 06 هم به همین راحتی شکستش ندادن ! ( کاش یه کرکتر خفنی مثل مفلیس دوباره تو سری بازیهای سونیک داشته میشدیم  !)

کامنت غیرفعال

سکانس جدید از فیلم سونیک با عنوان this one is cute

پروژه ی جدید!!! ( مربوط به فیلم سونیک 2020 )

تیتر بعضی از موضوعات

، ,هم ,خصوصی ,رو ,یه ,مفلیس ,همین راحتی ,از این ,جواب بدم ,دیگه هم ,، مفلیس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

راین ملودی senxamarness ببر مازندران نقش برتر پارس سایت معماران امروز kamaljo Maria's info مهمون من باش سنجش و ارزشیابی facsubsterfbild تبلیغات اینترنتی | بازاریابی اینترنتی