محل تبلیغات شما

سلام دوستان 
 نمیدونم از کجا باید شروع کنم. ! 

امروز عصر (روز سه شنبه) طبق معمول مشغول کار بودم، که یکی از دوستام، بهِم درمورد اتفاق بدی که برای یکی از کانال های سونیکی تو تلگرام افتاد، گفت 

یکی از کانال های سونیکی (به اسم گلدن سونیک) که تا الآن فعالیت میکرده، بهش اتک زدن و اعضای کانالشون حذف شده!!  و گند زدن تو کارشون!!  

نمیدونم دقیقا چرا و به چه علتی یه همچین کاری کردن!! ولی خب دیگه کاریه که شده متاسفانه .

( بهتره قضیه رو اینجا تعریف نکنم، چون دوستم برام اسکرین شات هایی رو فرستاد از اون لحظه که به کانالشون اتک زده بودن و بهتره که نگم خلاصه !! )

--------------------------------------------------------

میدونم که این وبلاگ تا چند روز دیگه میخواد نابود شه و احتمالا خیلیها این پست رو حتی نمیتونن ببینن و اینم میدونم که شماهایی که ممکنه به اینجا سربزنید، احتمالا این کانال رو میشناسید! و شاید اصلا نیازی به معرفی کردنِ من هم نباشه. 

ولی، به هرحال. 

خواستم بگم اگر احیانا هرکدوم از شما این رو دیدید

لطفا از کانال گلدن سونیک، حمایت کنید و تو کانالشون عضو بشید  حداقل برای اینکه، به اونایی که سعی کردن به این افراد آسیب بزنن ومانع فعالیتشون بشن، نشون بدید سونیک فن هایی هستن که همدیگه رو حمایت میکنن! 

جهت مشاهده ی کانال گلدن سونیک 
روی عکس یا متن زیر کلیک کنید : 

-----------------------------------------------------

خب الان ساعت 3 صبح هست و هنوزم بیدارم ! و از خستگی و خواب دارم میمیرم  برم بتمرگم که از فردا دوباره هر روز باید صبح تا شب مشغول کار باشم 

فعلا تا بعد . 

خدانگهدارررر  

سکانس جدید از فیلم سونیک با عنوان this one is cute

پروژه ی جدید!!! ( مربوط به فیلم سونیک 2020 )

تیتر بعضی از موضوعات

کانال ,رو ,گلدن ,حمایت ,کانالشون ,روز ,از کانال ,کانال گلدن ,کانال های ,های سونیکی ,میدونم که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سنسور فشار هاگلر ساخت شرکت آلمان صفحه ی شخصی علیرضا سیف الله نژاد تولیدی کیف گوهری وبلاگ رسمی نازنین شفیعی مربی هنرهای دستی آیس پیلا وبلاگ حقوقی محمد حسنی citderbsarab فوق لیسانس مهندسی مکانیک پیام نور شمیرانات منوآل شاپ indeponra